top of page
close-up-laptop-with-economic-report-1200x800.jpeg

EĞİTİM YÖNETİMİ

QDMS Eğitim Modülü ile kurum içerisinde personele verilen eğitimleri planlayabilir, katılımcılara otomatik bildirimler göndererek eğitim sürecini uçtan uca yönetebilirsiniz.

QDMS EĞİTİM YÖNETİMİ

QDMS Anket Modülü ile entegre olarak, eğitim sonunda katılımcılara ve eğitimi verene başarı ve değerlendirme anketlerini otomatik yayınlayabilirsiniz.

Kişi, departman, bölüm ve süreç bazında detaylı eğitim raporları alabilir; eğitim eksiği olan personeli belirleyerek ilgili kişiler için eğitimleri planlayabilirsiniz.

Eğitim ihtiyacı olan personel, modülde bulunan Eğitim Talebi fonksiyonu ile talebini doğrudan QDMS üzerinden ilgililere iletebilmektedir.

Eğitim katalogunuzu oluşturabilir, hangi eğitimlerin hangi unvana sahip personel tarafından alınmasının zorunlu olduğunu belirleyebilirsiniz.

Eğitim takvimlerini planlayarak, eğitim seanslarını planlayabilir, eğitimlere hangi personelin katılması gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Eğitim sonunda her bir katılımcı için, katılım/başarı belgesi/sertifika yazdırabilir; eğitimin etkinlik değerlendirmesi için kurumda mevcut olan prosedüre göre akış başlatabilirsiniz.

bottom of page