top of page
 • Yazarın fotoğrafıMehmet Onur Beşer

QDMS Doküman Yönetimi Sistemi

QDMS Doküman Yönetimi Sistemi dokümanlarınızı sadece saklamanıza olanak tanımaz, çok daha fazlasını sağlar. İşte bazı avantajları:


 1. Doküman Yönetimi: QDMS, tüm kontrollü dokümanlarınızı klasör ağacı yapısına uygun bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

 2. Dosya Uyumluğu: QDMS, her türlü dosya formatıyla uyumludur, bu da Word, Excel, PowerPoint, PDF ve diğer formatları içerir.

 3. Toplu Aktarım: Toplu aktarım özelliği, tüm dokümanların hızlı ve kolay bir şekilde içeri aktarılmasını sağlar.

 4. Yetkilendirme Seçenekleri: Klasör bazında veya doküman bazında yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Her kullanıcı belirli klasörler veya dokümanlar üzerinde işlem yapabilir.

 5. Yetki Düzeyleri: QDMS, kullanıcılara ayrılmış okuma, yazdırma, hazırlama/revizyon yapma, eski revizyonları görüntüleme, iptal etme ve klasör tanımlama yetkileri gibi farklı yetki düzeylerini dağıtmanıza olanak tanır.

 6. Kontrol ve Onay Aşamaları: Dokümanlarınız, belirlediğiniz kontrol, onay ve görüş aşamalarından geçirilmeden yayınlanamaz.

 7. İlgili Kullanıcı Gruplarına Bildirim: Akışı tamamlayan dokümanlar, ilgili kullanıcı gruplarına "Okunması Gereken Dokümanlar" olarak iletilir.

 8. Mail Entegrasyonu: QDMS üzerinden bekleyen işleri görüntüleyebilir ve mail entegrasyonu ile sorumluluğunuzdaki işlerden haberdar olabilirsiniz.

 9. Anket Özelliği: Doküman sonlarına eklenen anketlerle dokümanların etkili bir şekilde okunup okunmadığını test edebilirsiniz.

 10. Gelişmiş Raporlar: Kimin hangi dokümanı ne zaman okuduğunu ve kimin dokümanları ne kadar süredir okumadığını takip etmek için gelişmiş raporlar kullanabilirsiniz.

 11. Doküman Master Listesi: Denetimler için doküman master listesini otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

 12. Gelişmiş Arama: Dokümanlarınızın adına veya içeriğine göre arama yapabilme olanağı sunar.

 13. Doküman Şablonları: Dokümanların güncel revizyonlarını, tarihlerini, onaycılarını ve logolarını otomatik olarak bastırmak için doküman şablonları kullanabilirsiniz.

 14. Revizyon Yönetimi: Her doküman veya klasör için özel gözden geçirme periyotları tanımlayarak, gözden geçirilmesi gereken dokümanların ilgili doküman sahibine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 15. Referans Dokümanlar: Dokümanlarınıza referans dokümanlar olarak tanımlandığında, bir doküman revize edildiğinde referans dokümanların sahiplerine bildirim gönderilir.

 16. Form ve Kalite Kayıtları Yönetimi: QDMS, formları, form revizyonlarını ve dolu kalite kayıtlarını da yönetmenize olanak tanır.


QDMS Doküman Yönetim sistemi hakkında daha detaylı bilgi ve demo için BİZE ULAŞIN!

96 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page